[VIDEO] Fantastičan pogodak Radoševića i sjajna egzekucija Ercega dovoljni za tri boda Hajduka protiv Intera

Hajduk - Dnipro, Torcida, Poljud Foto hajduk.hr

Nogometaši Hajduka upisali su sigurno domaću nad Interom u sklopu 11. kola HT Prve lige.

Splićani su sjajno otvorili dvoboj, fantastičnim pogotkom Radoševića u devetoj minuti, dok je na konačnih 2:0 postavio Ante Erceg u 58. minuti utakmice na Poljudu., nakon sjajnog prodora Hamze i vrhunske egzekucije napadača Hajduka s ruba kaznenog prostora.

Minutu prije kraja Zoran Nižić zaradio je drugu javnu opomenu i crveni karton te ga neće biti u sastavu Hajduka u idućem kolu kad 15. listopada Splićani dočekuju Cibaliju.

Ekipa Joana Carrilla na trećoj poziciji ima devet bodova manje od Dinama i dva manje od Rijeke, koja u nedjelju gostuje kod Rudeša.