[VIDEO] Fantastični Babo izjednačio rekord sezone i odveo Indianu do slavlja: Treba vjerovati u sebe i suigrače!

Babo Berettta

Indiana je kod kuće pobijedila Milwaukee s 92:89, a ključna dva bacanja pet sekundi prije kraja susreta zabio je naš Bojan Bogdanović, koji je na kraju upisao 29 poena, četiri skoka, tri asistencije i dvije ukradene lopte.

Iz igre je šutirao fantastičnih 9/13, a ubacio je čak pet trica iz sedam pokušaja!

Ovo mu je 13 uzastopna utakmica u kojoj je imao dvoznamenkasti učinak.

“Naša obrana je bila ključ pobjede… “

Slobodna bacanja gađao je 6/8.

#pacers #sretnanovagodina #bzb #babangida #ćaća

Objavu dijeli Bojan Bogdanovic (@44bojan)

“Samo pokošavam biti agresivan! Ekipa me treba, pogotovo jer sam starter…”

Orlando je zabio tek 80 poena u porazu kod Utah Jazza s 14 poena razlike. Mario Hezonja je za 20 minuta zabio deset koševa, uz tri skoka i dvije ukradene lopte. Šutirao je 4/9, a pogodio je dvije trice iz šest pokušaja.

Ivica Zubac je za 16 minuta upisao sedam poena i četiri skoka. Iz igre je imao 2/3, a s linije slobodnih bacanja 3/3. Lakersi su izgubili kod kuće od Portlanda 103:108.

U sigurnoj pobjedi Clevelanda nad Detroitom 112:90 priliku je dobio i Ante Žižić, koji je za 16 minuta ubacio šest poena (3/3), uz šest skokova, dvije asistencije, jednu ukradenu loptu i blokadu.

Dragan Bender krenuo je u početnoj postavi i za 30 minuta u porazu kod Miamija 125:103 ubacio je šest poena (2/3 za 3p). Imao je i dva skoka i šest asistencije.