[VIDEO] Hajduk poveo bombom Radoševića, neopreznost Stipice i bahatost Saida odnijeli pobjedu protiv Evertona

Torcida, Everton

U spektaklu na krcatom Poljudu Hajduk nije uspio svladati Everton te će engleska momčad natjecanje nastaviti u Europskoj ligi.

Čudo jedno… ☺️ #hajduk #hajduksplit #football #poljud #split #dalmatian

Objavu dijeli Stojan Pasalic (@100janpasalic)

Nakon 2:0 na Goodison Parku prošlog tjedna bilo je jasno kako je Splićanima potrebno pravo čudo, koje prema prikazanom na travnjaku nije bilo toliko nedostižno.

Hajduk je poveo krajem prvog poluvremena, ‘bombom’ Radoševića s gotovo 30 metara!

Međutim, nevjerojatan gol na samom početku nastavka usmjerio je utakmicu u krivom smjeru.

Stipica je izašao izvan svog gola, Islanđanin Sigurdsson opalio je iz daljine i loptu smjestio iza leđa neopreznog vratara Hajduka.

Nije bio tu kraj drame na Poljudu! Erceg je u 65. minuti izborio kazneni udarac, Said je na silu uzeo uzeo loptu u svoje ruke, izveo penal, ali Pickford mu brani udarac.

Everton je nakon tog velikog razočaranja mirno priveo utakmicu kraju i zadržao tih 1:1 na semaforu.