[VIDEO] Hrvatska večer u LA-u: Zubac briljirao, Bogdanović slavio

Hrvatska večer

Hrvatska večer u Los Angelesu bio je i službeni naziv spektakla kojeg su u svojoj dvorani organizirali LA Clippersi, u čast brojne hrvatske zajednice u Kaliforniji, ali i okršaju svog Ivice Zupca i Bojana Bogdanovića, koji je gostovao u dresu Utah Jazza.

Bogdanović je u gostujuće slavlje ugradio 17 poena za 34 minute na terenu, uz pet skokova, tri asistencije te po dvije ukradene i izgubljene lopte.

Šutirao je 6/16, a ubacio je dvije trice iz pet pokušaja.

Zubac je bio fantastičan i za nešto manje od 28 minuta upisao je double-double učinak od 15 poena i 12 skokova, od čega čak devet u napadu! Dodao je dvije asistencije i jednu blokadu, šutirao je iz igre 4/7, a s linije slobodnih bacanja 7/8.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Relax, Morris is here…..

Objavu dijeli DJ Morris (@beachbumvinnie)

Iako su početnoj postavi bili i Leonard i George, nije to bilo dovoljno za pobjedu nad raspoloženim gostima iz Salt Lake Cityja.

Phoenix je slavio 112:110 kod Sacramenta, ali je Dario Šarić odigrao utakmicu za zaborav, u jednoj od najlošijih partija u NBA ligi. Na terenu je bio 21 minutu i nije ubacio koš, promašio je svih sedam pokušaja iz igre, od čega tri trice, uz dva skoka, dvije asistencije, jednu osvojenu i dvije izgubljene lopte.

Ante Žižić nije igrao u gostujućoj pobjedi Clevelanda kod Minnesote, kao niti Dragan Bender u domaćem slavlju Milwaukeeja nad Orlandom. Luka Šamanić nije sudjelovao u pobjedi San Antonija nad Detroitom, a Mario Hezonja odgledao je domaći poraz Portlanda od LA Lakersa.