[VIDEO] Lokosi uzeli prvi bod u Rijeci nakon šest godina

Rijeka Lokomotiva

Nogometaši Rijeke i Lokomotive podijelili su bodove (1:1) u utakmici 11. kola Hrvatski telekom Prve lige. Simon Rožman u svom trenerskom debiju nije uspio doći do tri boda, Lokosi su na otvaranju drugog dijela stigli do pogotka koji im je na kraju donio remi.

Domaći su poveli krajem prvog dijela, Acosty je primio loptu u kaznenom prostoru i lijepo pucao. Grbić je odbio loptu, natrčao je Andrijašević i pospremio loptu u mrežu. Lokomotiva zabija za izjednačenje nakon pet minuta igre u nastavku. Uzuni je ostao sam na 18 metara i primio loptu, napravio dva koraka i preciznim udarcem poentirao.

Posljednji bod zagrebačka momčad je u Rijeci osvojila prije više od šest godina, a nakon toga upisali su čak 11 poraza.

“Odigrali smo korektnu utakmicu, možda je malo zatajila realizacija. Ali bilo je puno dobrih elemenata u igri. Dobro smo se pripremili na utakmicu, čestitke igračima i hvala publici,” rekao je Simon Rožman, trener Rijeke.

Slijedi reprezentativna pauza, Vatreni u četvrtak na Poljudu igraju protiv Mađarske, dok nakon toga gostuju kod Walesa.