[VIDEO] Mandžukić strijelac u slavlju Juventusa, Pjaca na klupi, Ante Budimir zabio za pobjedu Crotonea!

Mandžukić, Juventus

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Mandžukić zabio je sjajan pogodak u 3:0 prvenstvenoj pobjedi Juventusa na gostovanju u Bologni.

Mandžo je zabio drugi gol Stare dame u 36. minuti dvoboja, odlično prsima primirivši loptu Pjanića i poentiravši vrhunskim udarcem lijevom nogom!

Nakon oporavka od teške ozljede koljena i nekoliko utakmica u Primaveri, u sastavu Juventusa je nakon osam i pol mjeseci bio je i Marko Pjaca, ali nije ulazi u igru. Mandžukić je na terenu bio do 74. minute, kad je umjesto njega ušao Dybala.

Junak Crotonea bio je Ante Budimir, koji je 33. minuti utakmice zabio za domaću 1:0 pobjedu svoje momčadi nad Chievom.

Budimiru je to četvrti gol u Serie A ove sezone, a Crotone je na 16. poziciji s 15 osvojenih bodova.

Mandžukić je ove sezone također četiri puta bio strijelac u talijanskom prvenstvu, ali ima i dvije asistencije.

Juventus je na drugoj poziciji s bodom više od Intera i jednim manje od vodećeg Napolija. (Foto: Juventus)