[VIDEO] Modrić asistirao u slavlju Reala kod Atletica, Brekalo za bod Wolfsburga u Freiburgu

Wanda

Luka Modrić upisao je asistenciju u 3:1 pobjedi Reala kod gradskog rivala Atletica u 23. kolu španjolske Primere.

Gosti su poveli preko Casemira u 16. minuti, no, sredinom prvog dijela Griezmann zabija za izjednačenje. Prije odlaska na predah Sergio Ramos iz penala vraća prednost Kraljevskom klubu, dok je konačni rezultat postavio Bale, 15-ak minuta prije kraja, na dodavanje kapetana hrvatske reprezentacije.

Real je na drugoj poziciji s pet bodova manje od Barcelone, koja ima utakmicu manje.

U 21. kolu njemačke Bundeslige Freiburg i Wolfsburg odigrali su bez pobjednika rezultatom 3:3.

Josip Brekalo je u 11. minuti upisao sjajnu asistenciju za vodeći pogodak gostiju.