Wolfsburg, Olić

Wolfsburg, OlićU susretu 12. kola njemačke nogometne Bundeslige Wolfsburg je ugostio dortmundsku Borussiju, a pobjedu Vukovima osigurao je hrvatski reprezentativac Ivica Olić, koji je fantastičnim pogotkom s ruba kaznenog prostora svladao gostujućeg vratara 20-ak minuta prije kraja susreta.

Borussia je do prednosti stigla u sučevoj nadoknadi prvog dijela, iz slobodnog udarca Reusa, no, domaćin je u nastavku stigao do preokreta. Prvo je na 1:1, spretno iz slobodnog udarca poravnao Rodriguez, dok im je slavlje svojim šestim ovosezonskim pogotkom osigurao Olić u 69. minuti . Ivan Perišić odigrao je čitavu utakmicu protiv bivšeg kluba iz Dortmunda.

Mario Mandžukić odradio je svih 90 minuta u 3:0 pobjedi Bayerna nad Augsburgom, dok je HSV poražen kod Bayera u Leverkusenu. Badelj je odigrao čitavu utakmicu za goste, dok je Ivo Iličević ušao u 64. minuti.