[VIDEO] Nezaustavljivi Kramarić ponovno zabio, Tudor novim slavljem odmaknuo od opasne zone

Kramarić, HRT

Andrej Kramarić nastavio je svoju sjajnu golgetersku formu i u uvjerljivoj gostujućoj 4:0 pobjedi Hoffenheima kod Augsburga.

Hrvatski reprezentativac načeo je mrežu suparnika u šestoj minuti, što mu je bio 15. ovosezonski bundesligaški pogodak.

U nastavku je Belfodil zabio hat-trick za veliko slavlje, a Krama je na terenu bio do 80. minute utakmice.

Nova tri boda na klupi Udinesea upisao je Igor Tudor. Dramatičnom 3:2 pobjedom nad Empolijem još je malo odmaknuo od opasne zone ispadanja iz Serie A.

Svi golovi pali su u prvom poluvremenu, Udinese je u nastavku od 63. minute igrao bez isključenog Zeegelaara, ali je uspio do kraja sačuvati pozitivan rezultat.