[VIDEO] Nova razočaravajuća partija za Bogdanovića, Šarić ponovno briljirao!

Pacers

Bojan Bogdanović odigrao je još jednu katastrofalnu utakmicu za Indianu, koja je upisala domaći 99:106 poraz od Toronta.

Za 30 minuta na terenu Bogdanović je pogodio samo jedan šut iz deset pokušaja (1/4 za 3p). Zabio je na kraju tek šest poena i upisao dvije asistencije.

Dario Šarić pružio je novu sjajnu partiju u slavlju 76ersa kod New Yorka 118:110.

Ostvario je double-double učinak od 21 poena i 12 skokova za 27 minuta provedenih na terenu.

Šutirao je 7/13, a pogodio je četiri trice iz osam pokušaja!

Phoenix je izgubio još jedna dvoboj, na gostovanju kod Utah Jazza bilo je 116:88. Dragan Bender je za 29 minuta upisao sedam poena (2/5 iz igre, 1/4 za 3p), šest skokova i dvije asistencije.

Iako je trener Clevelanda najavio kako bi Ante Žižić mogao zaigrati i u početnoj postavi, u gostujućem porazu kod Portlanda 113:105 dobio je tek šest minuta te je ostao bez ubačaja (0/1), ali je upisao dvije blokade.