[VIDEO] Perica spektakularno zabio za pobjedu Udinesea, Pašalić izborio penal u iznenađujućem porazu Milana

Stipe Perica

Mladi hrvatski nogometni internacionalac Stipe Perica zabio je pogodak za pobjedu Udinesea nad Cagliarijem.

Perica je suparničku mrežu fenomenalnim udarcem zatresao u 70. minuti, za početnu prednost Udinesea, koju je udvostručio Angella samo tri minute kasnije.

Borriello je smanjio zaostatak, al domaćin je ipak uzeo tri boda.

Stipe je u igru ušao sam pet minuta prije nego što je zabio, umjesto Thereaua, koji je u prvom poluvremenu promašio penal.

Udinese je na 11. mjestu s 43 osvojena boda, a Perici je to peti prvenstveni gol sezone. Andrija Balić je dvoboj odgledao s klupe domaćih.

Hrvatski vratar Josip Posavec primo je šest pogodaka na gostovanju Palerma u Rimu kod Lazija. Kod domaćih je Ivan Vargić ostao među rezervama, dok je bivši hrvatski, a sada BiH reprezentativac Mato Jajalo odigrao 66. minuta za goste.

Milan je na San Siru izgubio od Empolija 1:2, a domaći su kod 0:1 zaostatka propustili zabiti kazneni udarac kojeg je izborio Mario Pašalić.