[VIDEO] Raspucani Bogdanović, Hezonja predvodio Magic, Bender slavio kod Grizzliesa!

Bojan Bogdanović

Mario Hezonja je je u domaći poraz Orlanda od Toronta 104:117 ugradio 17 poena, dva skoka, asistenciju i dvije ukradene lopte za 19 minuta provedenih na terenu.

Iz igre je šutirao 5/7, pogodio je sve tri trice koje je uputio prema suparničkom košu, slobodna bacanja gađao je 4/5.

Indiana je iznenađujuće izgubila kod Atlante 107:192, no, Bojan Bogdanović ponovno je odigrao odlično. Za 35 minuta ubacio je 26 poena, uz tri skoka, dvije asistencije i blokadu.

Šutirao je sjajnih 10/17, pogodio je čak pet trica iz devet pokušaja, no, imao je četiri izgubljene lopte, jednu u završnici kad se lomio rezultat.

Dragan Bender je u 110:102 pobjedi Sunsa kod Grizzliesa za 34 minute zabio sedam koševa, imao pet skokova, jednu asistenciju, ukradenu loptu i dvije blokade.

Ubacio je tri šuta iz sedam pokušaja (1/2 za 3p).