[VIDEO] Rebić načeo Mainz i zaslužio titulu igrača utakmice, Kovačev Eintracht uvjerljivo do polufinala DFB-Pokala!

Eintracht

Nogometaši Eintrachta iz Frankfurta, koje s klupe vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, izborili su polufinale njemačkog Kupa uvjerljivom 3:0 pobjedom nad Mainzom.

Prvi pogodak za domaće zabio je Ante Rebić, nakon što je fantastično natjerao protivničkog vratara u pogrešku.

Početkom nastavka Hack je postigao autogol, a na konačni rezultat postavio je Mascarell u 62. minuti dvoboja. Gosti su osam minuta prije kraja ostali s destoricom na travnjaku, nakon isključenja Latza.

Hrvatski ofenzivac je na terenu bio do 74. minute, a nakon dvoboja je proglašen i igračem utakmice!

Braća Kovač su prošle godine vodila Eintracht u finalu DFB-Pokala, Rebić je bio strijelac, ali je dortmundska Borussija na kraju slavila 2:1.