[VIDEO] Rudeš još jednom ‘torpedirao’ Hajduk i stigao na korak od ostanka među prvoligašima!

Rudeš

Nogometaši Rudeša priredili su još jednu senzaciju te su došli na korak od potvrde ostanka među prvoligašima! Na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladali su Hajduk s 2:1 (1:0) u posljednjoj utakmici 33. kola HT Prve lige pa su tri kola prije kraja sezone na sedam bodova od opasne zone ispadanja…

Rudeš je poveo u 14. minuti iz protunapada kojega je golom okrunio Anderson.

Hajduk je nakon brojnih propuštenih prilika uspio poravnati u 78. minuti kada je Hamza glavom poslao loptu u mrežu.

Samo pet minuta kasnije Galilea se najbolje snašao u velikoj gužvi pred vratima gostiju te je poentirao za konačnih 2:1.

Rudeš je ove sezone već dobio Hajduk, u prosincu je na Poljudu bilo 3:2 za zagrebačku momčad.

Splićani su na ljestvici ostali s jednom bodom iza Rijeke, dok je Dinamo nakon ovog kola praktički osigurao titulu jer u idućem kolu, već u utorak, igra protiv Lokomotive. Rijeka je domaćin Interu.

U srijedu Hajduk gostuje u Puli, a Osijek i Cibalia igraju slavonski derbi. Rudeš u četvrtak dočekuje Slaven Belupo.