[VIDEO] Rudeš preokretom u nastavku i pogotkom Vice Miljanića u sudačkoj nadoknadi slavio u derbiju začelja!

U prvom susretu 27. kola HT Prve lige, u derbiju začelja, Rudeš je u Kranjčevićevoj ulici svladao Istru 1961 s 2:1, nakon preokreta u nastavku susreta i pobjedničkog pogotka u sudačkoj nadoknadi dvoboja.

Puljani su poveli u 21. minuti kada je Rumunj Cosmin Matei iz blizine snažnim udarcem pogodio vrata domaćina. Rudeš je izjednačio preko Španjolca Juanana Entrene u 70. minuti, nakon ubacivanja Kamenara, dok je za veliko slavlje zabio bivši junior Istre, Vice Miljanić.

Na Veliki petak igraju Cibalia i Lokomotiva te Osijek i Slaven Belupo, dok u subotu Dinamo gostuje u Zaprešiću, a na Poljudu se igra veliki derbi Hajduka i Rijeke.