[VIDEO] Santini zabio PSG-u na Parku prinčeva. Kovač u četvrtfinalu DFB Pokala!

Santini, Caen

U 19. kolu francuskog prvenstva PSG je kod kuće nadigrao Caen 3:1, a jedini gol za goste u samom finišu utakmice zabio je hrvatski napadač Ivan Santini, iz kaznenog udarca, nakon što je Thiago Silva u svom kaznenom prostoru loptu zaustavio rukom.

Povremenom hrvatskom reprezentativcu ovo je šesti prvenstveni gol sezone, uz jednu asistenciju. Caen je na 12. poziciji ljestvice Ligue 1 s 24 osvojena bod, pet više odd opasne zone. Santinijeva momčad je bez pobjede u prvenstvu posljednjih pet kola, a u međuvremenu su i ispali iz Liga Kupa od Monaca.

Bivši hrvatski izbornik Niko Kovač uspio je Eintrachtom izboriti četvrtfinale DFB Kupa, nakon produžetaka protiv drugoligaša Heidenheima.

Nakon regularnog vremena nije bilo postignutih pogodaka. Eintracht je poveo u 95. minuti preko Gaćinovića, ali je domaćin samo minutu kasnije izjednačio. Prolaz među osam najboljih osigurao je Haller u 110. minuti. Ante Rebić igrao je od prve minute, a teren je napustio nakon prvog produžetka.