[VIDEO] Bogdanović vratio Indianu na pobjedničke staze: Imao sam veliku podršku suigrača, vidio sam da smo na pravom putu!

Bogdanović

Bojan Bogdanović brzo je zaboravio pogrešku protiv Bostona kojom je skrivio poraz svoje momčadi te je u pobjedu kod Atlante 105:95 ugradio 19 poena za 33 minute provedene na terenu.

Iz igre je pucao 8/14, ubacio je tek jednu tricu iz pet pokušaja, uz jedan skok, dvije ukradene i izgubljene lopte.

“Znam što sam napravio, nisam spavao posljednje dvije noći i trebala mi je ova pobjeda da zaboravim tu utakmicu. Nakon što se to dogodilo vidio sam da smo na pravom putu, cijela organizacija. Svi su mi jako puno pomogli. Nije bilo dovoljno zabiti prvi koš, stvarno mi je trebala ova pobjeda! Stvarno sam sretan,” rekao je između ostalog Babo nakon slavlja.

Iako nije briljirao kao u prošloj utakmici, Mario Hezonja ponovno je solidno iskoristio svoju priliku u početnoj postavci, u 94:112 porazu Magica kod Chicaga.

Za 24 minute ubacio je 12 poena, uz šut iz igre 5/10 (1/4 za 3p) i dva skoka.

Phoenix je izgubio na gostovanju kod LA Clippersa 95:108. Dragan Bender je odigrao 22 minute, ubacio je osam poena, bez skoka i s jednom asistencijom.

Šutirao je 3/7 iz igre od čega su bile dvije trice iz pet pokušaja.

Ivica Zubac nije igrao u iznenađujućem slavlju Lakersa kod Houstona (122:116).