[VIDEO] Šarić ponovno predvodio 76erse, Hezonja zabijao preko LeBrona u slavlju Magica, Zubac dobio ‘mrvice’ u pobjedi nad Benderom

Šarić, 76ers

Orlando Magic je na svom terenu uvjerljivo nadigrao Cleveland 116:98, uz deset poena, šest skokova i dvije asistencije Marija Hezonje, koji nije imao niti malo respekta prema LeBronu Jamesu, najboljem košarkašu današnjice.

Iz igre je šutirao 4/9, ubacio je dvije trice iz pet pokušaja.

Dario Šarić istaknuo se u domaćoj pobjedi Philadelphije 115:102 nad Washingtonom.

Za 39 minuta na terenu ubacio je 20 poena, uz sedam skokova, jednu asistenciju, jednu ukradenu i izgubljenu loptu.

Iz igre je imao 8/14, od čega je 2/4 bilo za tri poena.

Dragan Bender ponovno je imao svoje mjesto u početnoj postavi Phoenixa i za 37 minuta u porazu kod LA Lakersa 112:93 upisao je osam koševa, šest skokova, četiri asistencije.

Iz igre je imao tek 2/10, ubacio je jednu tricu iz četiri pokušaja.

U dresu domaćih priliku je dobio i Ivica Zubac, koji je za minutu u igri promašio jedan šut, ali i upisao blokadu.