[VIDEO] Šarićeva utakmica sezone u pobjedi protiv Bogdanovića, Žižić na skok od double-doublea

Šarić

Dario Šarić pružio je najbolju partiju ove sezone u 100:94 pobjedi njegove Philadelphije na gostovanju kod Indiane Bojana Bogdanovića.

Ubacio je 18 poena, uz sedam skokova i dvije asistencije, za 35 minuta na parketu.

Iz igre je šutirao 6/13, a pogodio je čak četiri trice iz šest pokušaja!

Bogdanović je 36 minuta imao 13 poena (4/11, 3/6 za tricu), pet skokova te po jednu asistenciju i ukradenu loptu.

Ante Žižić je u domaćem porazu Clevelanda od Oklahoma City Thundera upisao deset poena (3/5) i devet skokova, za 16 minuta provedenih na terenu. Pogodio je sva četiri slobodna bacanja, ali je imao i tri izgubljene lopte.

Los Angeles Lakersi su kod kuće svladali Minnesotu rezultatom 114:110. Ivica Zubac je nakon nekoliko solidnih partija ostao bez minutaže, dolaskom Tysona Chandlera.

New York je slavio kod Atlante sa 112:107, uz jedan poen i dva skoka Marija Hezonje. Na terenu je proveo 11 minuta promašio je oba šuta iz igre i pogodio jedno od dva slobodna bacanja.