[VIDEO] Vratar Letica u zadnjim sekundama zabio za ludilo na Poljudu, Hajduk na minus šest od Dinama!

Karlo Letica

Hajduk je ipak uspio svladati Istru 1961 i smanjiti zaostatak za Dinamom, koji je u subotu senzacionalno poražen od Lokosa i ostao bez trenera Cvitanovića, na samo šest bodova.

Vodili su Puljani od 53. minute, ali je Said u 71. zabio za 2:2, a vratar Karlo Letica u petoj minuti sudačke nadoknade pogađa za veliko slavlje navijača na Poljudu.

Domaći su poveli u 15. minuti preko Gyurcsoa, ali je Vojnović u 27. minuti izjednačio. Cosmin Matei je početkom nastavka donio prednost Istre, ali gosti nisu izdržali…

Čuljak je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zaradio drugi žuti karton, a Kopićeva ekipa je na kraju ipak stigla do toliko željena tri boda protiv ekipe koja se bori za opstanak.

U nedjelju od 15 sati igraju Inter i Rijeka, dok od 17 sati Osijek gostuje u Vinkovcima.  (Foto: HNK Hajduk Split)