Vujović: “Morat ćemo protiv jako dobre Wisle bez lijevaka na vanjskoj poziciji”

Vujović, Plock

Rukometaši PPD Zagreba ove subote od 20.30 sati igraju svoju posljednju ovogodišnju utakmicu u Ligi prvaka. Zagrebaši gostuju kod Wisle Plock, koja je u dosadašnjih devet odigranih kola osvojila samo bod manje od hrvatskog prvaka. U prvom međusobnom dvoboju ovih suparnika, u zagrebačkoj Areni, momčad Veselina Vujovića je slavila 29:25, no, u ovom trenutku Vuja ima na raspolaganju jednu sasvim drugačiju momčad.

Nema ranije ozlijeđenih Mandalinića, Stepančića, Šušnje i Šandrka, zbog zdravstvenih problema u Poljskoj nema niti Josipa Valčića te Luke Šebetića, koji je bio jedina prava zamjena Stepančiću. Kada se njima pridodaju oporavljeni Domagoj Pavlović i Sandro Obranović, jasno je s kojim problemima u sastavu se susreću Zagrebaši prije ovog važnog dvoboja za petu poziciju na ljestvici skupine A.

“Desetkovani smo i trenutno u dosta lošoj poziciji. Ja sam uvijek optimist i pokušat ću izmisliti nešto i za ovu utakmicu, ali treba biti realan pa reći da naša ekipa teško može nadoknaditi izostanak čak šestorice ozlijeđenih igrača. Morat ćemo igrati protiv jako dobre Wisle bez lijevaka na vanjskoj poziciji. Wislu izuzetno respektiramo, znamo kolika je snaga protivnika i da ima veliku motivaciju, znamo da je i u Zagrebu bilo teško igrati s njima, ali ja vjerujem u svoje igrače unatoč teškoj situaciji,” istaknuo je Vujović prije utakmice u Poljskoj.

U nedjelju će u skupini A još na teren Kiel i Veszprem, PSG i Celje te Bešiktaš i Flensburg.

EHF Liga prvaka, skupina A, poredak:

1. Veszprem 9 7 1 1 257:227 15
2. Flensburg-H. 9 7 0 2 268:237 14
3. PSG 9 7 0 2 283:257 14
4. Kiel 9 4 1 4 259:247 9
5. PPD Zagreb 9 4 0 5 234:238 8
6. Wisla Plock 9 3 1 5 252:263 7
7. Celje 9 1 1 7 235:257 3
8. Besiktas 9 1 0 8 238:300 2

AKTUALNO RUKOMET

Ostavi komentar