Hrvatska rukometna reprezentacija odradila je u Ivanić Gradu otvoreni trening pred ispunjenom tribinom i više od tisuću navijača!
Odigrana je i međusobna utakmica, u kojoj se igrači nisu štedjeli, a izbornik Červar isprobavao je razne kombinacije u obrani i napadu.
Drugi dio priprema završit će na staru godinu, a već 1. siječnja naši rukometaši kreću prema Splitu gdje će odraditi završni dio priprema, ali i humanitarnu prijateljsku utakmicu protiv Crne Gore 5. siječnja u Spaladium Areni, gdje ih 12. siječnja čeka otvaranje Eura protiv Srbije.
[SENIORI] Hrvatske rukometaše 5.1. očekuje prijateljski susret protiv Crne Gore s kojim će se zagrijati za @EHFEURO. Utakmica je humanitarnog karaktera, a svoju ulaznicu možete kupiti na https://t.co/CzkcpZ4FQn. Vidimo se u Spaladium areni! #CROhandball #iznadsvihHrvatska pic.twitter.com/KFNTiWCqQa
— HRS (@HRStwitt) 27. prosinca 2017.







