Pobjeda Gospara u Gružu za podizanje samopouzdanja prije ‘vrućeg’ gostovanja u Pireju!

Gruž, Foto VK Jug CO

Vaterpolisti Jug Croatia osiguranja upisali su treću pobjedu u ovogodišnjem natjecanju po skupinama Lige prvaka. U utakmici šestog kola u Gružu pobijedili su mađarski OSC rezultatom 12:10 i tako su se s deset osvojenih bodova izjednačili s Brescijom na diobi trećeg mjesta u skupini ‘A’.

Gospari u prvom dijelu utakmice nisu mogli napraviti osjetniju razliku, ali kad je Xavi Garcia nešto malo više od tri minute prije kraja treće četvrtine, prekrasnom parabolom, zabio za 9:5, utakmica je bila prelomljena!

Po tri pogotka postigli su Vincenzo Renzuto i Hrvoje Benić, dva je dodao Garcia dok su po jednom precizni bili Marko Macan, Loren Fatović, Luka Lončar i Maro Joković.

U sljedećoj utakmici, 24. siječnja Jug CO gostuje u Pireju kod lidera skupine Olympiacosa. (Foto: VK Jug CO)