Rapsodija Hajduka za oproštaj od Poljuda, nezaustavljivi Mađar s četiri pogotka preuzeo vrh ljestvice strijelaca

Torcida, Foto hajduk.hr

Nogometaši Hajduka deklasirali su Inter u posljednjem ovosezonskom dvoboju na Poljudu zabivši im čak šest ‘komada’, dok je Stipica sačuvao svoju mrežu netaknutom.

Splićani su na poluvremenu imali tek minimalnu prednost, sjajnim golom Futacsa, no, u nastavku su se raspucali. Nezaustavljivi Mađar je u nastavku zabio još tri pogotka, a po jednom su precizni bili Tudor i Vlašić.

Futacs je s ukupno 16 golova preuzeo i vrh ljestvice strijelaca, ispred Andrijaševića i Hodžića koji su zabili po 15 te Ejupija i Soudanija koji su se zaustavili na 14.

Hajduk na trećoj poziciji ima tri boda viška ispred Osijeka, koji dvoboj 35. kola protiv Dinama igra u nedjelju pred svojim navijačima.

Ako Modri ne dobiju u Gradskom vrtu Rijeka će slaviti povijesni naslov prvaka i prije svoje nedjeljne utakmice protiv Cibalije na Rujevici od 19 sati.

Kolo će u ponedjeljak zaključiti Istra i RNK Split.

Lokomotiva je svladala Slaven Belupo 2:1, a pogodak odluke zabio je Capan, osam minuta prije kraja. (Foto: hajduk.hr)