[VIDEO] Brekalo zabio bundesligaški prvijenac za slavlje Stuttgarta nad Borussijom!

Brekalo

Mladi hrvatski reprezentativac Josip Brekalo postigao je u petak pobjednički pogodak za Stuttgart u bundesligaškom dvoboju protiv Borussije iz Dortmunda.

Akolo je domaćinu osigurao prednost nakon samo pet minuta igre, a žuto-crni su poravnali preko Philippa u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, nakon što je Schürrle propustio realizirati kazneni udarac.

Na poluvremenu je Stuttgartovog strijelca zamijenio Josip Brekalo, koji je u 51. minuti povukao protunapad, ‘slomio’ svog čuvara i poslao loptu u mrežu za konačnih 2:1.

Brekalo je proteklih dana u dresu hrvatske U-21 reprezentacije tresao mreže San Marina i Grčke, a pogodak Borussiji mu je prvi u elitnom razredu njemačkog nogometa.