[VIDEO] Luka majstorskom asistencijom proslavio Uefinu nagradu i povratak u početnu postavu Reala!

Real

Luka Modrić majstorski je asistirao Karimu Benzemi za treći gol Reala, u 4:1 domaćoj pobjedi nad Leganesom.

Kapetan Vatrenih je u četvrtak zasluženo preuzeo nagradu za najboljeg igrača Europe, a vratio se i u početnu postavu Kraljevskog kluba, nakon što je nekoliko utakmica krenuo s klupe.

Bale je u 17. minuti domaćina doveo u vodstvo, ali je Leganes poravnao sedam minuta kasnije, preko Carrilla iz penala. Gosti su remi čuvali do poluvremena, no, odmah na početku nastavka Benzema zabija svoj prvi gol, za 2:1 na semaforu.

Francuz je drugi gol na dodavanje Modrića zabio pola sata prije kraja, a za konačni rezultat precizan je Ramos iz kaznenog udarca u 66. minuti.

Modrić je teren napustio u 62. minuti, umjesto njega je ušao Isco, a prije početka dvoboja i na izlasku s travnjaka zaradio je ovacije Santiago Bernabeua. U trećoj minuti susreta zaradio je javnu opomenu…

Okupljanje Vatrenih prije prijateljskog gostovanja u Portugalu i dvoboja Lige nacija u Španjolskoj je u ponedjeljak.