[VIDEO] Majstorska asistencija Rakitića u pobjedi nad Interom, potez za pamćenje Brozovića, Lekin Brugge remizirao s Monacom

Camp Nou

U trećem kolu nogometne Lige prvaka Barcelona je s 2:0 svladala milanski Inter.

Asistenciju za drugi gol domaćih i odluku utakmice u 84. minuti upisao je Ivan Rakitić, koji je spektakularnim dodavanjem pronašao Jordija Albu

Dokapetan hrvatske reprezentacije odigrao je cijeli dvoboj za katalonsku momčad.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

¡Vamos equipo! Gran partido y regalito para @jordialbaoficial ⚽ Come on team! What a game #ForçaBarça

Objavu dijeli Ivan Rakitic (@ivanrakitic)

Cijeli susret je na terenu proveo i Marcelo Brozović, Ivan Perišić je igrao do 77. minute, dok je Šime Vrsaljko utakmicu odgledao s klupe.

Club Brugge, kojeg s klupe i vodi Ivan Leko, odigrao je bez pobjednika 1:1 s Monacom.

Karlo Letica je branio za Brugge, dok Matej Mitrović nije ulazio u igru. Danijel Subašić i dalje je ozlijeđen…