[VIDEO] Novi spektakularan pogodak Kramarića, poraz Kovačevog Eintrachta u Stuttgartu

Kramarić

Andrej Kramarić novim sjajnim pogotkom potvrdio je izvrsnu formu u kojoj se nalazi posljednje vrijeme. Hrvatski reprezentativni napadač zabio je u remiju Hoffenheima i Freiburga…

Krama je prekrasno pogodio iz slobodnog udarca u 57. minuti za vodstvo domaćih, ali je Freiburg desetak minuta kasnije postavio na konačnih 1:1.

Odigrao je cijeli dvoboj, a ovo mu je bio sedmi gol bundesligaške sezone, uz tri asistencije. Pet ih je zabio u posljednje četiri utakmice!

Eintracht Nike Kovača je poražen na gostovanju kod Stuttgarta, jedini gol za domaće zabio je Thommy u 13. minuti dvoboja. Rebić je za goste igrao cijeli dvoboj i zaradio je javnu opomenu.