[VIDEO] Rozić: Volio bih da se neki naši mladi igrači ugledaju na pristup i ponašanje igrača FMP-a!

Rozić, Žorić, Foto FMP

Košarkaši Cibone poraženi su u 20. kolu regionalne ABA lige na gostovanju kod FMP-a 84:75 (19:21, 26:20, 22:13, 17:21). Vukovi su imali šprednost na kraju prve dionice, u drugoj su otišli na plus deset, ali nisu uspjeli zadržati koncentraciju. Domaćin je preokretom stigao do slavlja.

Kod Cibone su se istaknuli Žorić s 14 i Marinelli s 13 poena.

“Čestitke FMP-u koji su bili bolji i više su željeli ovu pobjedu. Imali smo svoje dobre trenutke, pogotovo u prvom poluvremenu međutim s određenim rotacijama ušli smo u probleme i do kraja se nismo mogli oporaviti. Nismo imali mentalni fokus, igrali smo bez mozga. Ćović nas je iskažnjavao sa svih strana. Oni su izgledali kao da su iskusnija momčad od nas. Volio bih da se neki naši mlađi igrači ugledaju na pristup i ponašanje igrača FMP-a.” izjavio je nakon utakmice kapetan Marin Rozić

Razočaran je bio trener Damir Mualomerović nakon utakmice: ”Potpuno zaslužena pobjeda. Ćović nas je sjajno iskažnjavao, sve je počinjalo i završavalo s njim. U prvom smo poluvremenu bili unutra, međutim kasnije je došlo do totalnog pada koncentracije mojih igrača. Razočaran sam pristupom nekih igrača. Ne možemo se vaditi na umor, jednostavno nismo bili u utakmici. Ovo je bilo ispod svakog prosjeka. Htio bih se još osvrnuti na isključenje koje mislim da je bilo neopravdano, nisam to zaslužio. Moj je jedini cilj da se borim za svaki rezultat i zaštitim svoje igrače.”

CIBONA: Reynolds 2, Uljarević 2, Šakić 6, Marinelli 13, Marić 2, Žorić 14, Ćorić 7, Bošnjak 5, Rozić 12, Slavica, Joksimović 10, Gospić 2

U idućem kolu Cibona 6. veljače igra kod kuće protiv Budućnosti iz Podgorice. (Foto: FMP)