[VIDEO] Santini novim pogotkom stigao Balotellija, Jedvaj novim isključenjem ušao u povijest Bundeslige

Santini

Bayer iz Leverkusena uspio je odigrati 0:0 s minhenskim Bayernom, iako je hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj dobio crveni karton pola sata rije kraja dvoboja.

Jedvaj je dvije javne opomene zaradio u samo devet minuta, a ušao je i u neslavnu knjigu rekorda njemačke Bundeslige kao najmlađi igrač koji je čak tri puta već bio isključen.

Ivan Santini postigao je novi pogodak za svoj Caen, koji je na gostovanju kod Metza odigrao 2:2.

Zadranin je 15-ak minuta prije kraja zabio za 1:1…

Caen je tako ostao na tri boda zaostatka za Metzom, samo dva boda od zone ispadanja.

Santini je na petom mjesto ljestvice najboljih strijelaca Ligue 1 s 13 postignutih golova, koliko su zabili i Mario Balotelli iz Nice te Mounie iz Montpelliera.

Monaco je s 2:1 svladao Dijon, preokretom u posljednjih 20-ak minuta, nakon što je Subašić kapitulirao krajem prvog dijela.

Sjajna ekipa iz Kneževine je na vrhu ljestvice sa 77 bodova, tri više od PSG-a.