[VIDEO] Slavlje Šarića u hrvatskom okršaju s Hezonjom, Zubac se ‘ohladio’

Šarić, 76ers

U hrvatskom okršaju Šarićeve Philadelphije i Hezonjinog Orlanda očekivano je slavio Dario, 76ersi su upisali domaću pobjedu 116:105.

Za 25 minuta na terenu Šarić je ubacio 11 poena, uz šest skokova i četiri asistencije. Šutirao je tek 3/10, ubacio jednu tricu iz pet pokušaja, ali je pogodio sva četiri slobodna bacanja.

Hezonja je u istom vremenu zabio 13 koševa, uz dva skoka, asistencije, tri ukradene lopte i blokadu. Šutirao je 4/10 od čega 1/2 za tri poena. Također je imao 4/4 s linije slobodnih bacanja…

U porazu Phoenixa 104:106 od Portlanda Dragan Bender je za 24 minute upisao pet koševa i isto toliko skokova, uz jednu asistenciju i blokadu. Iz igre je imao 2/4, ubacio je jednu tricu iz tri pokušaja.

Nakon što je odigrao fantastično u prethodne dvije utakmice, Ivica Zubac je u gostujućoj 113:108 pobjedi nad Sacramentom za 11 minuta zabio četiri koša (2/4), uz dvije uhvaćene lopte.