Ajla Tomljanović nakon velike borbe ipak bez polufinala parova Australian Opena!

Tomljanović-Foto-Matt-Johnson-Tennis-Australia1

Tomljanović-Foto-Matt-Johnson-Tennis-Australia1Hrvatska više nema svojih predstavnika u seniorskoj konkurenciji na prvom Grand Slam turniru sezone u australskom Melbourneu. Nakon poraza Ivana Dodiga i Marcela Mela u trećem kolu od poljsko-švedske kombinacije, Lukasza Kubota i Roberta Lindstedta, od Australian opena oprostila se i najbolja hrvatska tenisačica Ajla Tomljanović, koja je u paru s domaćom predstavnicom Jarmilom Gajdošovom propustila priliku za proboj u polufinale igre parova.

U četvrtfinalu su Tomljanović i Gajdošova igrale protiv Čehinje Peschke i Slovenke Srebotnik, četvrtih nositeljica, međutim, nakon velike borbe i tri seta ipak su ostale bez pobjede.

Peschke i Srebotnik osvojile su prvi set sa 7:5, no, u drugoj dionici Tomljanović je sa svojom teniskom partnericom uspjela podignuti razinu svoje igre i slaviti sa 6:4. U odlučujućem setu Slovenka i Čehinja su identičnim rezultatom stigle do trijumfa i plasmana u polufinale, gdje ih čekaju prve nositeljice, Talijanke Errani i Vinci. (Foto: Matt Johnson/Tennis Australia)

Australian Open, 1/4 finala, ženski parovi:
Tomljanović/Gajdošova – Peschke/Srebotnik 5:7, 6:4, 4:6

AKTUALNO TENIS

Ostavi komentar