Ivo Karlović ponovno ispao u prvom kolu, na zemlji Münchena u dva tie-breaka poražen od domaćeg tenisača Browna

Nakon što je u Monte Carlu poražen u prvom kolu, Ivo Karlović nije se bolje proveo niti u njemačkom Münchenu, gdje je od njega na prvoj prepreci bio bolji domaći tenisač Dustin Brown, s dva puta po 7:6.

Dvoboj je trajao je sat i pol vremena, a iako su u prvom setu svaki po jednom imali priliku suparniku oduzeti servis, to se nije dogodilo te je Brown ipak pokazao više mirnoće u tie-breaku, u kojem obojica tenisača nisu briljirali. Njemački tenisač iskoristio je drugu priliku, ostavivši Karlovića na četiri osvojena poena.

Drugi set bio je još izjednačeniji, bez i samo jedne prilike za break, a u odlučujućoj 13.  igri Div sa Šalate popustio je tek kada je Brown, koji je na turnir stigao s pozivnicom organizatora, imao meč loptu na servis hrvatskog tenisača.

U Münchenu će na teren i Ivan Dodig, koji je postavljen za osmog nositelja, a u utorak će mu suparnik biti Brazilac Bellucci, koji se do glavnog ždrijeba probio kroz kvalifikacije.

ATP München, 1. kolo:
Ivo Karlović – Brown (NJE) (4)6:7, (5)6:7

AKTUALNO TENIS
Tagged with: ,

Ostavi komentar