[VIDEO] Double-double sjajnog Hezonje, Šarić ponovno jedan od junaka Philadelphije!

Šarić, 76ers

U izuzetno važnoj pobjedi protiv izravnog suparnika u borbi za doigravanje Dario Šarić odigrao je još jednu izvrsnu utakmicu te je bio jedan od pokretača preokreta Philadelphije u domaćoj 104:102 pobjedi nad Miami Heatom, koji je u trećoj dionici imao čak 24 poena viška.

Za 32 minute je upisao 19 poena, osam skokova, tri asistencije i ukradenu loptu.

Iz igre je šutirao 5/12, pogodio je tri trice iz osam pokušaja, a s linije slobodnih bacanja bio je nepogrešiv (6/6), uz tri izgubljene lopte.

Orlando je u neizvjesnoj završnici izgubio kod kuće od Charlotte Hornetsa 102:104, no, Mario Hezonja ostvario je double-double učinak.

Zabio je 21 poen, uhvatio deset lopti, podijelio tri asistencije i ukrao dvije lopte.

Ispalio je čak 20 šuteva, a pogodio je polovicu, no, samo jednu tricu iz šest pokušaja i bez prilike s linije slobodnih bacanja.

Nije imao niti jednu izgubljenu loptu za 35 minuta na terenu.

U gostujućoj pobjedi Indiane kod Brooklyna 108:103 Bojan Bogdanović je bivšem klubu gdje je izgradio NBA ime ubacio 14 poena. Šutirao je 5/11, zabio je dvije trice iz šest pokušaja.

Imao je i pet skokova, jednu asistenciju, dvije ukradene, ali i izgubljene lopte.

Dragan Bender ponovno je bio skroman, sa šest poena i četiri skoka za 24 minute u početnoj postavi Sunsa, u porazu kod Utah Jazza 107:97.