[VIDEO] Fenomenalni Zadrani srušili lidera ABA lige!

Tornado, Foto Zadar, Zvonko Kucelin

Još jednu fantastičnu utakmicu odigrali su košarkaši Zadra pod vodstvom Aramisa Naglića. Zadrani su u 12. kolu regionalne ABA lige ugostili vodeću Budućnost iz Podgorice te su upisali sjajnu pobjedu rezultatom 78:69.

Zadar je nošen podrškom tribina odigrao izvrsno prvo poluvrijeme te je na predah otišao s 36:27. Iako su gosti treću dionicu dobili s 18:25, u posljednjoj četvrtini domaći ponovno pronalaze svoj ritam i dolaze do konačnog slavlja.

Napadački su predvodili Bostic s 20 poena, šest skokova i tri asistencije te Vuković s 19 koševa i četiri uhvaćene lopte. Knowles je dodao deset poena, pet skokova i šest asistencija, dok je Božić imao devet skokova, pet asistencija i poena. ZAD

Ekipa #igrajZadre #ZaZadar⚪ @aba.liga

Objavu dijeli KK ZADAR (@kkzadar)

Cedevita i Cibona u petak od 18 sati igraju derbi domaćeg prvenstva. Hrvatski prvak u nedjelu u ABA ligi gostuje kod FMP-a, dok će viceprvaci u ponedjeljak u Draženovom domu dočekati Megu. (Foto: Zadar, Zvonko Kucelin)