[VIDEO] Makarani u europskoj futsalskoj eliti!

Foto Novo Vrijeme Apfel

Hrvatska će i ove sezone imati svog predstavnika u Elitnom kolu futsalske Lige prvaka, nakon zagrebačkog Nacionala, koji nažalost više ne postoji kao futsalski klub.

Novo Vrijeme Apfel je pred svojim navijačima u Makarskoj, poslije dvije uvodne pobjede protiv finskog Kampuksen Dynama i gruzijskog TMC Tbilisija, ostvarilo željeni cilj plasiravši se među 16 najboljih klubova Starog kontinenta.

Makaranima je bio dovoljan i bod za osvajanje prvog mjesta, no, na kraju je Novo Vrijeme Apfel slavilo pobjedu.

Makarani su poveli u 12. minuti preko Lucasa, no odmah je izjednačio Imanalin. Osredkar pogađa za 2:!, rezultat koji je bio na poluvremenu.

Sirji je u 30. minuti izjednačio na 2:2 i nagovještaj drame u Makarskoj, no, četiri minute kasnije Lucas pogađa za novu prednost domaćih, dok Dudu minutu prije kraja zabija za 4:2. Aktobe je tridesetak sekundi prije kraja tek ublažio poraz.

Ždrijeb Elitnog kola na rasporedu je 12. listopada u Nyonu, a bit će izvučene četiri skupine po četiri momčadi. Pobjednici grupe plasirat će se na završni Final Four turnir.