Dinamo je u drugoj pripremnoj utakmici u Sloveniji došao do minimalne, ali zaslužene 1:0 pobjede. Modri su bili bolja momčad od Kubana iz Krasnodara, imali više od igre i prilika, a pogodak vrijedan pobjede dogodio se već u 45. sekundi kada je Junior Fernandes fantastičnim udarcem pogodio suprotne rašlje.
“Zaista je zabio prekrasan gol. Znam da je zabio puno takvih u Čilea, a i kod nas je zabio Austriji Beč. Veseli jer je bitno za njegovo samopouzdanje uoči sezone i naravno da je to odlična vijest za cijelu momčad,” pohvalio je Čileanca trener Mamić.
“Jako sam zadovoljan jer je momčad odradila primarni zadatak koji smo danas stavili pred njih: fazu obrane i igru u srednjoj zoni. Kada odigraju kako se dogovorimo onda sam jako zadovoljan,” rekao je za službenu klupsku stranicu pa nastavio: “U ofenzivnom dijelu sigurno moramo bolje reagirati na situacije koje stvorimo, ali to će sigurno doći kada će biti više svježine u nogama i glavi,” zaključio je strateg Dinama. (Foto: GNK Dinamo Zagreb)







