[VIDEO] Medveščak dočekuje Sibir, jedinu KHL momčad koja Medvjedima nije uzela niti bod

Foto KHL Medveščak

Nakon odličnog otvaranja sezone i četiri boda u prve dvije utakmice, hokejaši Medveščaka u nedjelju od 17.30 sati u svojoj Ledenoj dvorani igraju novu utakmicu KHL prvenstva.

U goste im dolazi Sibir iz Novosibirska, prošlosezonski prvaci divizije Černišev ovog natjecanja te finale Istoka.

Idući suparnici Medvjeda sezonu su otvorili porazom kod Dinama iz Moskve u produžetku te uvjerljive pobjede kod Vitjaza.

U sva tri dosadašnja međusobna ogleda ovih klubova pobjede je upisao zagrebački sastav te se nadamo kako će se ta lijepa tradicija nastaviti i ove nedjelje u Domu sportova.

U prošlogodišnjem okršaju u Brlogu bilo je 2:0, golovima Hedberga i Wrighta.

“Oni su dobra momčad. Kao i sve druge Ruske momčadi KHL-a obrambeno su jaki i očekujemo i spremni smo na čvrst susret“, prokomentirao je za službenu klupsku stranicu branič Medvjeda s najviše minuta provedenih na ledu, Tuukka Mäntylä. (Foto: KHL Medveščak)

AKTUALNO Hokej ZIMSKI SPORTOVI
Tagged with: ,

Ostavi komentar