[VIDEO] Sjajan debi Zupca za Clipperse u spektakularnom preokretu u Bostonu, Bogdanović ponovno predvodio Pacerse do slavlja

Zubac

Bojan Bogdanović ponovno je bio sjajan u dresu Indiane! Pacersi su do pete uzastopne pobjede stigli protiv Clevelanda sa 105:90, a Babo je ubacio 23 poena, za nešto više od 33 minute na terenu.

Šutirao je 9/17, ubacio je tri trice iz sedam pokušaja, a upisao je i jedan skok te dvije asistencije.

Ante Žižić krenuo je na klupi i na kraju za 16 i pol minuta ubacio tri poena (1/4), uz tri skoka i asistenciju.

Ivica Zubac imao je debi za pamćenje u dresu LA Clippersa.

Na gostovanju u Bostonu njegova ekipa je nadoknadila 28 poena zaostatka te je na kraju slavila sa 123:112.

Mladi hrvatski centar je dobio priliku u početnoj petorci i za 23 minute je bio blizu double-double učinka s 12 poena i devet skokova.

Šutirao je 5/10, a imao je i tri blokade…

U porazu New Yorka od Toronta 104:99 Mario Hezonja je dobio priliku u početnoj postavi te je za 25 minuta ostvario sedam koševa, devet skokova, dvije asistencije. Iz igre je imao 3/6, ubacio je jednu tricu iz tri pokušaja.