[VIDEO] Sjajni Bogdanović predvodio slavlje Jazza, Zubac dao svoj doprinos u pobjedi Clippersa

Bogdanović

Bojan Bogdanović ponovno je predvodio Utah Jazz do nove pobjede. U 114:107 gostujuće slavlje kod Charlotte upisao je 26 poena te po tri skoka i asistencije.

Bio je najbolji strijelac svoje momčadi, šutirao je iz igre sjajnih 7/12, ubacio je četiri trice iz devet pokušaja, uz četiri izgubljene lopte.

Ivica Zubac dao je zapaženi doprinos u uvjerljivoj pobjedi LA Clippersa kod San Antonio Spursa 134:109.

Na terenu je proveo 21 i pol minutu, zabio je 15 poena, bez promašaja iz igre (7/7).

Imao je i pet skokova, od čega tri u napadu te dvije asistencije i jednu ukradenu loptu.

Luka Šamanić nije nastupio za poražene.

Solidnu partiju je za 19 minuta pružio i Dario Šarić, koji je u domaćem porazu od Houstona 139:125 upisao deset poena (5/9) te pet skokova i jednu ukradenu loptu.

Mario Hezonja nije igrao u slavlju Portlanda nad Minnesotom.

Dragan Bender nije igrao u pobjedi Milwaukeeja kod New Yorka.