[VIDEO] Veliki doprinos Bogdanovića u pobjedi nad Bostonom, Zubac odlično iskoristio minutažu, Šarić u krizi

Pacers

Indiana Pacersi su na svom terenu sa 102:101 svladali Boston, dalekometnim ubačajem Oladipa četiri sekunde prije kraja dvoboja.

Bojan Bogdanović je u slavlje ugradio 16 poena (6/11), tri skoka, asistenciju i tri ukradene lopte. Ubacio je dvije trice iz pet pokušaja, a na terenu je bio 23 minute.

Dario Šarić ponovno nije imao svoju večer, ali je Philadelphia sa 109:99 pred svojim navijačima svladala Detroit.

Za 22 minute na terenu ubacio je pet poena, uz šut iz igre 2/6, od čega je pogodio jednu tricu iz četiri pokušaja. Dodao je četiri skoka, dvije asistencije, ali je imao i dvije izgubljene lopte.

LA Lakersi su slavili na gostovanju u Portlandu 114:110. Ivica Zubac napokon je dobio prav priliku te je za 19 minuta zabio devet poena (4/5), uz osam skokova, jednu ukradenu i dvije izgubljene lopte.

U porazu Clevelanda kod Charlotte 126:94 Ante Žižić je za četiri minute upisao dva poena (1/2) i dva skoka.