[VIDEO] Vida jedan od junaka preokreta Bešiktaša u najvećem derbiju, Hrvati raspucani u Serie A

Vida, Bešiktaš

Nakon što je prije nekoliko dana bio tragičar teškog poraza Bešiktaša u Münchenu kod Bayerna, Domagoj Vida brzo se iskupio navijačima Bešiktaša, pogotkom u derbiju i domaćem slavlju protiv velikog rivala Fenerbahčea.

Gosti su vodili od osme minute, ali je Vida svojim zgoditkom glavom početkom nastavka pokrenuo preokret Bešiktaša.

Quaresma je s dva pogotka u posljednjih 15-ak minuta osigurao pobjedu. Bešiktaš se izjednačio s Fenerbahčeom na 44 boda, dva manje od Bašakšehira, koji ima i utakmicu manje, i tri od trenutno vodećeg Galatasaraya.

U susretu 26. kola Serie A Crotone je kod kuće izgubio 2:3 od SPAL-a. Oba pogotka za domaće zabio je Ante Budimir, dok je u slavlje gostiju jedan zgoditak ugradio mladi hrvatski reprezentativac Lorenco Šimić.  (Foto: BJK)