[VIDEO] Zoran Mamić ostao bez polufinala AFC Lige prvaka, Halilović asistirao u prvoj pobjedi Las Palmasa

Mamić, Al-Ain

Zoran Mamić nije uspio izboriti polufinale azijske AFC Lige prvaka. Nakon 0:0 na svom terenu Al-Ain je poražen na gostovanju kod saudijskog Al Hilala s uvjerljivih 3:0…

Prošle sezone je hrvatski stručnjak Zlatko Dalić s ekipom iz Ujedinjenih Arapskih Emirata igrao finale AFC Lige prvaka!

U posljednjem susretu trećeg kola španjolske Primere Las Palmas je s 3:1 slavio kod Malage, a asistent za prvi gol gostiju bio je mladi hrvatski reprezentativac Alen Halilović.

Na terenu je bio do 65. minute, a u nastavku je imao sjajnu priliku, međutim, pogodio je gredu.

Las Palmas je nakon uvodna dva poraza stigao do prvih bodova, a u idućem kolu u goste im stiže Athletic Bilbao.