Nogometaši Dinama stigli su u Dansku na prvu utakmicu trećeg pretkola kvalifikacija za Ligu prvaka. protivnik im je tamošnji osvajač dvostruke krune, Aalborg, koji će sigurno biti puno zahtjevniji protivnik od litavskog Žalgirisa.
“Znamo da nam neće biti lako, ali igramo za europsku jesen tako da ne bi niti trebalo biti drugačije, zar ne? Aalborg je dobra momčad. Uigrani su, vidi se da su dulje vrijeme zajedno i igraju vrlo brz i moderan nogomet, ali znat ćemo odgovoriti na njihovu igru. Idemo u Dansku puni samopouzdanja, imamo seriju pobjeda i vjerujemo u vlastite mogućnosti,” prenosi službena klupska stranica riječi veznjaka Arijana Ademija.
Ove sezone Modre je pojačao mladi talentirani Marko Pjaca, koji je već u prvenstvu u dva navrata bio strijelac, no, u Europi još uvijek za Dinamo nije zabio: “Nitko sretniji od mene kada bi zabio u Danskoj, ali puno je važnije da mi tamo odigramo dobru utakmicu i zabijemo; bilo tko od nas. Ma što se mene tiče, mogu si čak i oni sami zabiti. Samo da postignemo pogodak jer će nam tada biti lakše u Zagrebu.”
“Osvojili su prvenstvo i Kup u vrlo jakoj konkurenciji tako da su sigurno kvalitetna momčad i zaslužuju respekt, ali imamo i mi svoje kvalitete i idemo tamo odigrati dobru utakmicu,” dodao je Pjaca
“Aalborg je dobra momčad, čvrsta, agresivna, ali mi idemo odigrati dobru utakmicu, agresivno kao i oni” dodao je prije puta Domagoj Antolić. (Foto: GNK Dinamo Zagreb)







