Dodig: “Ne treniram, pokušavam se skrpati i nadam se kako ću skupiti snage još za dva susreta”

Ivan Dodig, Marseille Foto www.blog.sthomas.fr

Ivan Dodig, Marseille Foto www.blog.sthomas.frNakon dvije pobjede u skupini i prolaska u polufinale, Ivan Dodig i Marcelo Melo izgubili su posljednji dvoboj u grupi protiv francuske kombinacije Juliena Benneteaua i Edouarda Roger-Vasselina.

Dodig i Melo su osvojili prvi set sa 6:4, ali su nakon toga Francuzi uzvratili sa 6:2, dok su pobjedu osigurali u super-tiebreaku sa 10-8.

“Nedostajalo nam je malo energije, igrali smo opušteno, s obzirom da smo već u polufinalu,” rekao je Dodig nakon okršaja u Londonu.

“Naravno da smo željeli pobjedu, dali smo sve od sebe, ali oni su danas odigrali kvalitetno i zaslužili su pobjedu. Sada se moramo koncentrirati na polufinale i to je najvažnije.”

Dodig ima zdravstvenih problema: “Imam problema s leđima, u Parizu sam predao meč, to je otežavajuća okolnost jer ovdje između mečeva ne treniram. Pokušavam se skrpati za mečeve, nadam se da ću uspjet skupit snage za još dva meča i da ću sezonu završiti na najljepši mogući način.”

“Nadam se da možemo proći polufinale, moramo pružiti najbolji tenis i velika nam je želja ući u finale,” poručio je.

Hrvatski tenisač s tribine je bodrio nogometnu reprezentaciju protiv Argentine: “Bilo je super na utakmici Argentine i Hrvatske, išli smo bodriti naše dečke, imali smo privilegiju, bilo je jako zanimljivo. Mlada ekipa je pružila odličnu utakmicu, uživali smo i svi smo na kraju bili zadovoljni i možemo ima samo poželjeti sreću u Italiji,”

U polufinale će Dodig i Melo igrati protiv poljske kombinacije Kubot L./Lindstedt R.

 

AKTUALNO TENIS

Ostavi komentar