Ivica najbolji na FIS superveleslalomu u Innerkremsu, Zrnčić-Dim solidan 13.

Kostelić, Innerkrems

Kostelić, InnerkremsNa FIS superveleslalomskoj utrci održanoj u austrijskom Innerkremsu, najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić ostvario je pobjedu.

Ivica je stazu gdje godišnje provodi puno vremena na treningu odvozio za 52 sekunde i 84 stotinke, drugi je bio Austrijanac Schweiger (+0.03), a treći njegov sunarodnjak Striedinger (+0,04).

Natko Zrnčić-Dim zauzeo je solidno 13. mjesto sa zaostatkom od 0,67 sekunde za Kostelićem, dok su na utrci još nastupili i Dalibor Šamšal koji je zauzeo 56.mjesto i Istok Rodeš, koji je bio jedno mjesto slabije plasirani od Šamšala.

Kostelić je 6. siječnja trebao nastupiti u Zagrebu na sljemenskom slalomu, no sljedeće natjecanje Svjetskog kupa bit će slalom u Bormiju, koji je ušao u FIS-ov kalendar kao zamjena za otkazanu Snježnu kraljicu. (Foto: Ivica Kostelic Official)