[LIVESTREAM] Prijenos uživo hrvatske rukometne reprezentacije gluhih u borbi za obranu naslova europskog prvaka!

Hrvatska, gluhi, eurodeafhandball2016.eu

Nakon pobjeda nad Italijom rezultatom 32:12 (17:4) i Srbijom 30:18 (16:9), hrvatska rukometna reprezentacija gluhih svladala je u polufinalu Europskog prvenstva i domaćina Njemačku, u dramatičnoj utakmici koja je odlučena samo s jednim pogotkom razlike.

Nijemci su vodili na poluvremenu 14:11, ali su Hrvati u nastavku okrenuli susret u svoju korist za konačnih 23:22, veliko slavlje i priliku za obranu naslova europskog prvaka.

Suparnik za titulu na 11. Europskom prvenstvu rukometu gluhih u Bonnu bit će reprezentacija Rusije, koja je u polufinalu s 24:18 nadigrala Srbiju.

Službene stranice 11. rukometnog Europskog prvenstva gluhih, kao i sve rezultate, možete pratiti na: EUROPEAN DEAF HANDBALL CHAMPIONSHIP