Mateo Pavlović dogovorio nastavak suradnje s Ferencvarosom, u četvrtak gostuje na Kantridi protiv Rijeke

Mateo Pavlović, Ferencvaros

Mateo Pavlović, FerencvarosHrvatski nogometni internacionalac Mateo Pavlović, koji je krajem 2012. godine otišao iz NK Zagreba u njemački Werder, nastavit će svoju posudbu još godinu dana u mađarskom Ferencvarosu, suparnik Rijeke u četvrtak u drugom pretkolu kvalifikacija za Europsku ligu.

Pavlović (24) je svojevremeno glasio kao jedan od najperspektivnijih hrvatskih braniča nove generacije, koji je bio i na pragu seniorske reprezentacije, no, dugi period bez pravih utakmica zaustavio je njegov nogometni razvoj.

“Hvala svima u klubu koji su se zalagali za moj ostanak. Sviđa mi se ekipa, navijači, grad i želio sam ostati, kako bi pomogao ostvariti što bolje rezultate u Europskoj ligi, ali i domaćem prvenstvu,” rekao je Pavlović.

U četvrtak 17. srpnja od 20.30 sati Pavlović će s Ferencvarosom gostovati na Kantridi: “Naravno kako dobro poznajem svoje sunarodnjake, Rijeka je snažna ekipa, imaju odlične nogometaše, ali glavna snaga im je u zajedništvu i kolektivnoj igre. Ako i mi odigramo na isti način, imamo prilike za prolaz,” dodao je hrvatski branič na privremenom radu u Mađarskoj.

AKTUALNO NOGOMET
Tagged with:

Ostavi komentar