Bojan Bogdanović ponovno je bio jedan od ključnih igrača Indiane u domaćoj 109:101 pobjedi nad Washingtonom.
Ubacio je 22 poena za 37 minuta provedenih na terenu, uz sedam skokova, dvije asistencije, jednu ukradenu i tri izgubljene lopte.
Iz igre je šutirao 8/15, a ubacio je tri trice iz pet pokušaja.
Solidan je bio i Dario Šarić, koji je u dvoboj s braniteljem naslova krenuo na klupi, ali je za nešto više od 30 minuta upisao 13 poena, osam skokova i dvije asistencije. Šutirao je 6/9, ali je promašio sve tri trice koje je uputio prema suparničkom košu.
Minnesota je na kraju kod Golen State Warriorsa izgubila 116:108.
Ante Žižić nije igrao u porazu Clevelanda kod Milwaukee Bucksa (108:92), kao niti Dragan Bender u 119:123 domaćem porazu Sunsa od LA Clippersa, baš kao ni Ivica Zubac u domaćoj pobjedi Lakersa 108:105 nad Miamijem.







