[VIDEO] Sjajna partija Tomića u dramatičnom slavlju Barcelone: “Završnica je bila nevjerojatna!”

Tomić, Foto FCB Basket

U Cedevitinoj skupini E TOP 16 faze košarkaške Eurolige Crvena zvezda je pred svojim navijačima svladala Panathinaikos 69:67 te je još jednom pokazala kako će biti izuzetno težak suparnik hrvatskom prvaku u polufinalu doigravanja ABA lige, koje počinje u utorak u Pioniru.

Beogradska momčad ovim je slavljem ostala u utrci za prolaz u četvrtfinale Eurolige.

Važnu pobjedu ostvario je i Anadolu Efes, na gostovanju kod turskog rivala Darussafake. U 68:72 pobjedi Dario Šarić je an terenu bio 26 minuta, ali je ubacio samo četiri poena. Imao je šut iz igre 2/7, a promašio je obje trice koje je pucao. No, imao je i sedam skokova i asistenciju.

U skupini F Barcelona je nakon produžetka svladala CSKA 100:98, uz velik doprinos Ante Tomića, koji je za 29 minuta zabio 21 koš (6/9) te je imao šest skokova i dvije asistencije, samo nekoliko dana nakon što je u španjolskim medijima krenula priča o njegovoj slaboj ovosezonskoj formi.

U nevjerojatnoj završnici Doellman je s dva ubačaja donio veliko slavlje Kataloncima.

“Bila je ovo uzbudljiva utakmica, obje ekipe pružile su dobru košarku. Borili smo se, dali sve od sebe i na kraju zaslužili pobjedu. Završnica je bila nevjerojatna, ali najvažnije je da smo dobili i tako smo zadržali šanse u prolaz. Ova pobjeda će nam donijeti samopouzdanje i poticaj da tako i nastavimo,” poručio je nakon susreta centar hrvatske reprezentacije. (Foto: FCB Basket)